10.11.2016 Petr Klempa

Já, svatby a #Owlovi

#Owlovi


V průběhu tohoto roku jsem se rozhodl svoje služby rozšířit o svatby. Svatbám jsem se vždycky bránil, ale postupem času jsem si k nim našel cestu. Bylo to někdy na začátku roku 2016, kdy jsem si začal pohrávat s myšlenkou, že bych je začal fotit.
Ty emoce, atmosféra – všichni jsou upravení, pozitivně naladění a vůbec všechno je sluníčkový. Každopádně tou dobou jsem ještě nedisponoval „gearem“, na který bych se mohl 100% spolehnout. Absence záložního těla a vůbec obrazový výstup tehdejšího těla mi moc na jistotě nepřidával a focení svateb je prostě obrovská zodpovědnost.

„Homolkovic famílie“

V druhým pololetí 2016 se to začalo dost měnit, což mi umožnilo to rozjet na plno a už nic nebránilo tomu s tím začít. Ačkoliv byla tou dobou svatební sezóna v plným proudu, podařilo se mi nafotit jednu svatbu s Homolkovými ve Sloupu v Čechách, která byla prostě boží. Byla totiž naprosto nepředvídatelná a spontánní. Za takovou zkušenost jim vážně upřímně děkuji.

Dnes už se mi pomalu začal plnit diář termíny svateb pro rok 2017 a jedna z nich bude s Owlovými. Už za sebou máme „předsvatební“ focení, návštěvu areálu kde to celý vypukne a já se už nemůžu dočkat až k tomu dojde.
Ondra s Lucií jsou strašně zvláštní osoby – a když já o někom řeknu, že je zvláštní, tak to není špatně. Právě naopak. Jsou totiž super. Kdybych je měl trochu popsat, tak o nich řeknu, že jsou sluníčkoví až na půdu. A to strašně oceňuju. Jsou navíc trochu „hipsta“, takže ta svatba bude mít fakt grády. Při schůzce a menší konzultaci o tom jak bude svatba vypadat a co bude potřeba všechno udělat jsme i fotili a oni jsou prostě ten typ uvolněných lidí, kteří dělají kraviny a užívají si jeden druhýho. A díky tomu focení s nimi byla vážně radost a hrozná zábava.

A takhle strašně zamilovaný lidi jsem dlouho neviděl. Ondra to při focení celkem vystihl.

„Jó, my způsobujeme diabetes spoustě lidem v okruhu padesáti metrů“
Ondřej Owl Sovják

A proč Owlovi? To se už můžete zeptat přímo jich, každopádně z tagu #Owlovi se už celkem stává pojem. Fakt se těším až to vypukne. Díky!

dscf0133

dscf0087

dscf0118

dscf0377

Tagged: