23.12.2016 Petr Klempa

Rudá? A na fotce? Ano, prosím

dscf2357

Poslední týden jsem zase lítal po Praze jako vítr v bedně, ale i přes to jsem našel volný okno, který jsem využil pro vlastní volnočasový focení. Je tu další set z nedávnýho TFP, tentokrát s Yin.

Ani nevím jak jsem narazil na Yin, nejspíš jsem si jí všiml někde na Facebooku. Možná mi lajkovala fotky, možná je to kamarádka nějakýho mýho kamaráda na FB, nevím. Třeba se mi připomene. Každopádně vím, že když jsem viděl ty její brýle, tak jsem ji chtěl do portfolia. To zní trochu divně – ale ve skutečnosti je to samozřejmě o celku a Yin je prostě na pohled strašně zajímavá.

Takže jsem jí napsal, ona odepsala a … no. Domluvili jsme se na termínu, místě setkání a pak to bylo, skoro jako vždycky, o náhodě.

Začali jsme na Náplavce a pak to vzali do centra města.

Cestou jsme na drzo využili výlohu jednoho obchodu. Bylo to cukrářství a pekařství Petite France, kde jsme narazili na moc milou slečnu – takže díky!

Pak jsem si všiml růžových vrat a nakonec jsme to zapíchli v kavárně Styl a Interiér, kterou mám fakt moc rád a kde jsme taky udělali nějaký fotky. Styl a Interiér všem doporučuju. Nejsem sice moc velkej kavárenskej povaleč, ale jednak je to tam moc pěkný a pak tam najdete i příjemnou obsluhu.

 

Chceš taky takový fotky? Tak tady tak neseď, nekoukej a místo toho napiš.

dscf2132
dscf2357
dscf2221
dscf2195
dscf2305

Tagged: